Lotus Güzellik


 

MİKRO İĞNELER İLE CİLT GENÇLEŞTİRME

Cilt bakımına yeni bir boyut kazandıran Dermal Roller üstündeki iğneler sayesinde cildin alt tabakası olan dermisi uyararakçatlaklara, yara ve yanık izlerine, selülite, akne izlerine, saç dökülmesine ve kırışıklıklara köklü bir çözüm getiriyor.

Bütün bunların yanı sıra gözaltı morluk ve torbalarına çözüm olarak nitelendirilen Dermal Roller sizlere evinizin konforunda kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

 

 DERMAROLLER NEDİR?

Dönen bir başlık üzerinde, mikro düzeyde hazırlanmış ve simetrik olarak yerleştirilmiş genelde 192 adet iğnenin olduğu bir araçtır. Tedavi, özel olarak hazırlanan bu iğnelerin farklı açılarla hedeflenen bölge üzerinden geçerek ciltte mikro kanallar açmasını esas alır.

 

Cilde zarar vermeden yara iyileştirme mekanizmasını (kollajen, elastin ve hyalüronik asit üretimi) uyararak, akne (sivilce) izlerinden geniş gözeneklere, yoğun saç dökülmesinden cilt çatlaklarının giderilmesine ayrıca göz altı torbaları ve morlukları, yanık skarları, cilt lekelerine kadar pek çok alanda oldukça büyük başarı sağlar. 

 

Dünyada "mesoroller" ve "microneedling" isimleri ile de bilinen Dermal Roller, cilt üzerine uygulandığında cm2\'de 250-400 adet arasında mikro kanal açar, açılan kanallar deride gerçek anlamda yara görüntüsü oluşturmasa da cilt tarafından yara olarak algılanarak deri içinde yara tamir mekanizması oluşturur. Bu mikro-travmalar sayesinde organizmanın kendini yenileme süreci başlatılmış olur. 

 

2000\'li yılların başından bu yana yaygın olarak kullanılan, dünyaca kabul görmüş, ağrısız ameliyatsız tedavi yöntemi olan Dermal Roller tüm vücutta güvenle kullanılabilir. İğne uzunlukları 0.2 mm ile 3 mm arasında değişirken, kullanılacak bölgeye göre farklılık gösterir.

 

 

DERMAROLLER\'IN AVANTAJLARI  

 • Vücudun her bölgesinde; yüz boyun sırt ve saç derisinde bile uygulanabilir

Yüzlerce yıllık akupunktur teknolojisine dayanır

Birçok tedaviye göre oldukça ucuzdur

İsteğe göre lokal anestezik krem uygulaması yapılabilir

İşlemden sonra herhangi bir ağrı yoktur

Kalıcı bir deri hasarı oluşturmaz

Güvenle istenilen sonuçlar elde edilene kadar tekrarlanabilir

Lazerle soyulmuş cilde uygulanabilir

Klinik olarak test edilmiştir.

Bilinen hiç bir yan etkisi yoktur.

kampanyalar >>>