Lotus Güzellik


Karbon Peeling

Söz konusu tedavi, karbon losyonu ve lazer cihazı yardımı ile uygulanır. Özel bir içeriğe sahip olan ve cilt için özel tasarlanmış karbon sıvısı uygulama alanına sürülür. Karbonun sürülmesinden sonra bir süre sıvının cilt üzerinde kuruması ve maske halini alması beklenir. Bu esnada karbon gözenekler tarafından emilir..Böylece ciltte ve gözeneklerin içinde renk artışı gerçekleşmiş olur. Karbon, lazer ışığını kendine çeken bir yapıdır. Ciltte ve gözeneklerin içinde daha fazla renk maddesi girdiği için ısı ve ses dalgaları gözeneklerin en dip noktasına kadar temas edecektir. 

Her lazer atışı, cilt yüzeyindeki karbonu buharlaştırarak yok eder bu esnada mükemmel bir peeling yaparak, ölü deriyi de beraberinde götürür. Kolajen artar, gözeneklerde küçülme gerçekleşir, cilt tonu eşitlenir, lekeler azalır. 

AYRICA;
Her yaş ve cilde uygulanabilen Karbon peeling ile,
- Akneler ve Akne izleri
- Yaşlanma ve mimik çizgileri, ince kırışıklıklar
- Güneş lekeleri 
- Eskiyen kolajen tabakası
- Cilt rengindeki solgun görüntü
- Ölü derinin genç deriyi örtmesi gibi sorunlarda mükemmel sonuçlara ulaşılır.
 
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FLotusGuzellik%2Fvideos%2F1323817791017164%2F&show_text=0&width=222" width="222" height="400" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>
kampanyalar >>>