Lotus Güzellik


Lenf Drenaj (Pressoterapi)
 

Lenf Drenaj, özellikle selülit ve bölgesel yağ birikimlerine neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile atılmasını sağlayan, eşsiz bir uygulamadır. Ayrıca dolaşım sistemini düzenler ve böylece hücrelere daha yoğun ve düzenli kan akışı sağlanır, bu da metabolizmanın hızlanmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Bu etkilerin yanında bağışıklık sistemini de güçlendirir.  Ayrıca masaj hissi ile çok keyifli bir uygulamadır.

Bir bölgede yağlanma ve selülit varsa o bölgedeki dolaşım ve lenf sistemi yavaşlar. Zayıflama tedavilerinde ilk yapılması gereken, sorunlu bölgedeki kan ve lenf dolaşımını düzene sokmaktır. Bu sayede söz konusu bölgede oluşan atık maddelerin atılması mümkün olacak ve tedaviden maksimum sonuç alınabilecektir

 

Lenf Drenaj vücudu sıkılaştırmak, metabolizmayı hızlandırmak, vücutta biriken toksin ve ödemi atmak, dolaşım bozukluğu problemlerini en aza indirgemek, lokal olarak yağların biriktiği bölgeleri toparlamak, dilediğiniz ölçülere ve vücut şekline kavuşabilmek için uygulanan bir yöntemdir

 

Lenf Drenaj Yöntemi Nasıl Uygulanır?

Kişiye ince çorap giydirilerek ayaklar, bacaklar ve karın sarılır ve lenf drenajı cihazı çalıştırılır. Cihaz parmak uçlarından yukarıya doğru, düzenli aralıklarla basınç uygulayarak, lenf drenajını sağlar. Haftada 2 ya da 3 kez uygulanabilir.

Özellikle karboksiterapi uygulamasının etkinliğini arttırmak için uygulanır. Seanslar yaklaşık 30 dakika sürer.

 

Lenf Drenaj Etkileri Nelerdir?

Uygulandığı bölgede cilt kalitesinde düzelme, çevresel olarak incelme, deri ve deri altında sıkılaşma olur. 

Lenf Drenajı, selülit uygulaması dışında çeşitli sebeplerle vücutta biriken ödemin dışarıya atılmasını sağlayarak bağışıklık sisteminin ve diğer bazı organ sistemlerinin çalışmasını düzenler.

 

Lenf Drenaj Kimlere Uygulanmaz ?

Yüksek tansiyon problemi olan kişilere uygulanmaz.

 

Lenf Drenajın Yan Etkileri Nelerdir?

Lenf Drenaj\'ın her hangi bir yan etkisi yoktur.

kampanyalar >>>