Lotus Güzellik


 KİRPİK PERMASI

 Kirpik ile ilgili tüm uygulamalarımız , dünyaca ünlü İspanyol marka ‘THUYA’ ile yapılmaktadır. Dünyada Alerji Riskinin EN AZ Olduğunu İspatlayan ve Avrupa standartlarına sahip “Tek Marka” olan Thuya ile yapılan uygulamalarda, kirpik kesinlikle zarar görmez, dökülmez ve kırılmaz.

Kirpik perması, kirpiklerin belirli bir süre içinde uzun yada kısa sert ve aşağıya dogru kirpiklerin kalıcı olarak kıvrık kalmasını, form kazanmasını sağlayan kozmetik işlemdir. İlk defa yapıldığında ortalama 1 – 1,5 ay; ikinci veya üçüncü defa yapıldıktan sonra ortalama 2 – 3 ay süreyle kirpikleriniz doğal kıvrık kalır. Belirtilen sürenin sonuna geldiğinizde, kirpikleriniz eski halini alarak, kıvrıklığın açıldığını görürsünüz.

 

MERKEZİMİZDE UYGULANAN BİR KİRPİK PERMASI

 

Yaklaşık 45 dakika süren kirpik perması işleminde, kirpikleriniz uygun boyda bir kirpik bigudisine sarılarak uygun solüsyon uygulanır. İki ayrı solüsyon işlemi arasında kirpikleriniz hava ile temas etmeyecek şekilde maske ile korunur. Kirpik perması işlemi mutlaka bir uzman tarafından uygulanmalıdır. Kirpik bigudisi, kirpik boyuna uygun seçilmez ise kirpikler gereğinden çok fazla kıvrık ya da çok az kıvrık olabilir. Kirpiklerin bigudiye tutturulması işlemi tek tek ve özenle yapılmalıdır. İşlemi yapıldıktan sonra duş alabilir, havuza, denize girebilirsiniz Kirpik perması işlemiyle aynı gün dahi bu faaliyetlerde bulunabilirsiniz; saç permasında olduğu gibi suyun bir zararı yoktur. Şayet kirpikleriniz açık renk ise kirpik perması işlemi esnasında kirpik boyama işleminin de yapılmasını özellikle tavsiye ederiz. Aksi halde göz kapağınıza paralel olmasına rağmen, açık renkli oldukları için kirpikleriniz yine fark edilmeyebilir. Ayrıca kirpik boyama işlemi kalın ve esnek olmayan kirpik yapısı için kirpik permasından önce yapıldığı zaman yumuşatıcı bir rol oynar.

 

 Kirpik perması işleminden sonra düzenli olarak kirpik besleyici kullanmanızı tavsiye ederiz. Kirpik köklerini güçlendirerek kirpiklerin dökülmesini doğal sürecine göre yavaşlatacak olan besleyici kullanımı, kirpiklerinizin uzun süre kıvrık kalmasını da sağlayacağı için kirpiklerinize yeniden aşık olmanızı sağlayacaktır. Kirpik permasında kullanılan tüm malzemeler Alerji riskinin en az oldugunu tüm dünyaya kanıtlamış ve avrupa standart belgesi almış Thuya profesyonel ürünleri ile yapılmalıdır. dolayısıyla sağğı tehdit edecek bir yönü yoktur.

 

Genellikle kişiler bu işlemi yaptırdıktan sonra zamanla ne olacağına dair endişe duyarlar. Halbuki uygulamanın üzerinden zaman geçtikçe, kirpiklerinizin yavaş yavaş açılması dışında herhangi bir radikal değişiklik fark etmezsiniz. Dolayısıyla memnuniyet duyuyorsanız 2 ayda bir yenileyerek kullanabilir; memnun kalmadıysanız işlemi bir daha hiç tekrarlamayabilirsiniz. Bu karar, tamamen zevkinize ve bakımınıza kalmıştır. 

kampanyalar >>>