Lotus Güzellik


 Dr.Christine Schrammek Bakımları

 

 • Akne Kürü : Yağlı ve birikimli ciltler için temizleyici, rahatlatıcı ve dengeleyici  kür.

 

 • Algo Vital Yosun Kürü (Yoğun Nem)  : Nemsiz, bakıma muhtaç,  anlanmaya ve yenilenmeye ihtiyaç duyan tüm cilt tipleri için ilk seanstan itibaren gözle görülür sonuç veren yoğun etkili kür bakımı.

 

Thermo-Vıtal Kürleri : “GENÇ” YAŞLANABİLİRSİNİZ…  Günümüzde herkes yeni hayat felsefesinden konuşuyor: “BAŞARILI YAŞLANMA”. Başka bir deyişle; YAŞLANMAK  AMA SAĞLIKLI VE GÜZEL KALMAK. 

Cilt yaşlanması iç ve dış faktörlerin birleşimi ile olur. Genetik faktörler, doğal yaşlanma süreci,  güneşe fazla maruz kalma, nikotin, stres, dengesiz beslenme ve düzensiz diyetler, yaşlanmada rol oynayan faktörlerden bir kaçıdır. Yaşlanmanın doğal süreci, aslında yavaştır. Fakat dış etkenler bu süreci çoğu zaman ciddi bir şekilde hızlandırır. Sıkı, sağlıklı, ışıltılı ve  taze görünümlü bir cilde sahip olmayı kim istemez?   Bunu sağlamak için; DR.MED. CHRISTINE SCHRAMMEK müşterilerinize iki seçenek daha sunuyor: 

THERMO-VITAL (ISITICI ENERJİ) – KURU CİLT KÜR  BAKIMI 

THERMO-VITAL (ISITICI ENERJİ) ANTI- AGING KÜR  BAKIMI

 

Super Beauty Kür :Bu özel kür tüm cilt tiplerine uygulanır, sadece cilt tipine göre ürünler değişir.

 

Göz Bakım Kürü: Sadece göz çevresinin hassas yapısı için tasarlanmış olan, cilt bakım krem ve serumları ile, göz çevresini canlandıran bir kür.

 

S.O.S. Bakımı : Hassas, kızarık, kaşıntılı, tahriş olmuş tüm cilt tipleri için acil bakım

 

Botoks Etkili Lüks Amınolıft Kür Bakımı : Çok özel anti-aging bakım serumları ve kremleri ile,cildi sadece birkaç seansta, canlandırıp daha genç bir görünüme kavuşturur. 

kampanyalar >>>