Lotus Güzellik


ELEKTROTERAPİ

 • Merkezimide kullanılan PROKOMED ELEKTRO TERAPİ cihazı, 8 ayrı programa sahiptir. 8 ayrı programıyla, kas ısıtma hareketi, pasif egzersiz, intenzif egzersiz ve masaj uygulaması gerçekleştirir. 

 

40 dakikada, 72 saatlik sporun efor kaybına (dikkat: kalori kaybı değil) eşit olacak şekilde yattığınız yerden spor yapmış sayılırsınız. 

 

Eklem ve bağ dokusunu destekler, vücutta kan dolaşımını hızlandırır, kireçlenmelere ve selülit tedavisine yardımcıdır, kişinin psikolojik olarak rahatlamasına da yardımcı olur.

 

Sorunlu bölgeye faradik akım gönderdiği için, yağ depolanmasının bulunduğu alanda ki yağ hücrelerinin küçülmesini sağlar. İşte bu sayede cildinizde sıkılaşmaların oluşmasını sağladığı gibi kas yapınızı güçlendirerek hareketlilik getirir.

 

Aynı zamanda kaslarda artan hareketlilik sebebiyle selülitlerin azaltılması amacıyla da kullanılan bir yöntemdir. 

 

Toplanmış doku sıvısının ve suyun (ödemin) vücuttan atılmasını sağlar. 

 

Kullanımında hiçbir zorluk bulunmayan bu uygulama, spor yapamayan kişilerin, kaslarını çalıştırmak için tercih ettiği bir yöntemdir. Aktif sporda ortaya çıkan kas artışı ile veya fazla kilo ile yapılan aktif egzersizle ortaya çıkabilecek sağlık sorunları bu yöntemde ortaya çıkmaz. Herhangi bir acı ya da zorluk yaşatmadığı gibi, 40 dk bir masaj hissi ile dinlenmenizi sağlar. 

 

DİKKAT

Elektroterapi,  kilo verdiren bir yöntem değildir. 

 

Bir diyete devam ederken veya farklı bölgesel incelme tedavileri alırken uygulandığında ise sorunlu bölgelerinizde cm olarak incelme olduğunu görürsünüz. 

 

Ayrıca diyet sonucunda oluşan kilo kaybı ile vücutta meydana gelen sarkmaları önlemek amacıyla ve vücudun sıkılaşmasını sağlamak amacıyla uygulanır. 

kampanyalar >>>