Lotus Güzellik


RADYOFREKANS ile SELÜLİT GİDERME

Selülit, özellikle, kalça, basen gibi yağ depolanmasının fazla olduğu bölgelerde oluşur ve birkaç evrede gelişir. Erken teşhisle tedavisi çok daha kolaydır ama ilerleyince işimiz zorlaşır. Ancak radyo frekansı ile en inatçı sellülitlerde bile belli bir oranda düzelme sağlayabiliyoruz.

 

Radyo Frekansı ile selülit tedavisi teknolojinin ulaşğı son noktalardan biridir. FDA onayına sahip olması da önemli bir güvence oluşturuyor.

 

Selülitin portakal kabuğunu andıran yumrulu ve pütürlü görüntüsü çoğunlukla lifli bağların ve ödemlerin yağ dokusunu sıkıştırması ile oluşur. Radyo frekansı enerjisi bu lifli bağlara ve yağ tabakasına ısı gönderir. Bu şekilde hücre enerjisini canlanır, hücrelerdeki su molekülleri harekete geçer. Bağlar gerilir, ödem birikintileri çözülür, yağ hücreleri parçalanır, o bölgenin metabolizması artar, sorunlu bölgedeki dalgalı görünüm bir ölçüde hafifler. Sonuç olarak daha sıkı, düzgün bir cilt ile genel bir incelme ve toparlanma ortaya çıkar.

 

Klasik termaj, ortalama 70 dereceye yakın bir ısıya yükselir. Ancak bölgesel incelme ve sellülit için kullanıldığında 40, en fazla 45 derecede uygulama yapılır. Sellülitli bölgelerde sistem bir ütü gibi gezdirilir. Bir bakıma, sıcak bir masaj gibidir ve çoğu hasta tedaviden keyif alır. Bu ısı ile Radyo frekansı kolajen dokuyu uykudan uyandırır. Onun faaliyete geçmesini, canlanmasını ve kendini yenilemesini sağlar.

 

 Tedavi sonunda özellikle kalça ve üst bacaklar gözle görülürbir şekilde gençleşir, gerilir ve basenler yukarı kalkar. Kollardaki sarkmalar, bel ve karın bölgesindeki gevşemeler toparlanır. 

 

Kalıcı değişimler için, haftada 1 kez olmak üzere 10-12 seans yapılmasını öneriyoruz. Radyo Frekansı her türlü cilt rengine yapılabilir. Lekelenmeye yol açmaz, güneşe karşı hassasiyeti arttırmaz ve şu ana kadar kullandığımız yöntemler içinde en uzun ömürlü, kalıcı sonuçları almamızı sağlar. Ayrıca yaz kış her mevsim yapılabilir , bu da önemli bir avantajdır. 

kampanyalar >>>